Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Állásajánlatok

Tisztelt Érdeklődő!

A Saint-Gobain Construction Products Hungary Kft. tagja a világ vezető építőanyag-gyártó csoportjának.  A vállalat pilisvörösvári csapatának további erősítésére az alábbi pozíciókat hirdeti meg.

Beszerző

Főbb feladatok:

  • szerződések karbantartása,
  • központi beszerzési kapcsolattartás,
  • beszállítókkal való kapcsolattartás ápolása és fejlesztése,
  • beszállítói reklamációkezelés,
  • új beszállítók felkutatása, tárgyalások előkészítése,
  • készletoptimalizálás,
  • SAP adatbázis kezelése.

Elvárások:

  • minimum 3 év beszerzési tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • SAP és MS Office magas szintű ismerete,
  • analitikus gondolkozás, proaktív személyiség.

Amit ajánlunk:

  • jelentős nemzetközi háttérrel és magyarországi múlttal rendelkező cég biztonsága,
  • versenyképes jövedelem-csomag,
  • előrelépési lehetőség,
  • fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár, Weber divízió

Munkarend: munkaidő keretben

Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat sikeres csapatának tagja lenni kérjük, juttassa el önéletrajzát a jelentkezes(at)saint-gobain.com e-mail címre.

Bemutató kőműves

  • eladást támogató minták elkészítése,
  • mintafalak, minta rétegrendek készítése,
  • faldiagnosztikai munkák, fúrás, vésés stb.,
  • gyakorlati oktatások támogatása.

Elvárások:

  • min. „B” kategóriás jogosítvány,
  • szakmában eltöltött gyakorlat,
  • kézügyesség,
  • kiemelkedő munkabírás,
  • szakirányú iskolai végzettség nem elvárás, de előnyt jelent.

  • hosszú távú munkalehetőség,

Munkarend: 1 műszakos munkarend, 6:00-14:30 (túlóra várható)

Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat sikeres csapatának tagja lenni kérjük, juttassa el önéletrajzát a jelentkezes(at)saint-gobain.com e-mail címre.

Szárazvakolat-üzemi gépkezelő

  • zsákológép kezelése, átállások, beállítások elvégzése, hibaelhárítás. Zsákok előkészítése targoncával, zsákok folyamatos betöltése a gépbe,
  • takarítási, kisebb karbantartási feladatok,
  • adalékanyagok silókba töltése, adalékok precíz kimérése, mozgatása, beöntése,
  • közepesen nehéz fizikai munka.

Elvárások:

  • jó állóképesség, fizikai kondíció,
  • precizitás, az adalékok pontos kiméréséhez elengedhetetlen,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • műszaki érzék,
  • szakközép iskolai / szakmunkás bizonyítvány.